"Mūsų tikslas – suteikti visapusišką pagalbą
jūsų augintiniui, maloniai bei profesionaliai
atlikti apžiūrą bei diagnozuoti ligą."

Klinikos įkūrėja, Vet. gydytoja

Agnė Pocevičiūtė – Sakalauskienė

Happy Vet veterinarijos kliniką įkūrėme Trušelių kaime turėdami aiškią viziją. Miesto šurmulys ir triukšmas viena iš priežasčių, kodėl norėjosi pabėgti, o per tuos dvejus metus pastebėjome, kad ir gyvūnai jaučiasi šiek tiek ramiau, kai gali prieš ir po vizito pasivaikščioti žalioje pievutėje esančioje prie mūsų “namų”. Mūsų klinikoje šiuo metu dirba dvi gydytojos Agnė ir Milda. Gydytojų pagrindinis bendras bruožas, neminint profesionalumo ir atsidavimo šiam sudėtingam darbui, tai bendravimo kultūra ir ramybė, kritiniais atvejais – tai ypatingai svarbu. Nuolat plėsdami paslaugų spektrą, nenustojame tobulėti. Norėdami neatsilikti nuo sparčiai tobulėjančių technologijų periodiškai dalyvaujame mokymuose. Taip pat mielai priimame praktikantus, ir dalinamės informacija su jaunaisiais gydytojais. Mes specializuojamės: rentgeno, diagnostikos, minkštųjų audinių operacijose. 

Veterinarijos gydytoja Agnė Pocevičiūtė – Sakalauskienė

Agnės paklausus, kodėl ji tapo veterinarijos gydytoja ji nedvejodama atsako: „Jau nuo paauglystės man patiko medicina, ir ypatingai šios profesijos įvairovė. Nemėgstu monotonijos, tad pasirinkau veterinariją , nes būtent šioje srityje, kiekviena diena skirtinga, kiekvienas mažasis (ar didysis) pacientas vis kitoks, istorijos taip pat įvairios, o dar veislių ir gyvūnų rūšių galybė, tad gydyti gyvūnus man pasirodė labai įdomu. Tikrai džiaugiuosi, kad pasitikėjau savo širdimi ir atradau savo pašaukimą, jei taip galima pasakyti.“ Kadangi Gydytoja Agnė yra ir klinikos įkūrėja, anot jos pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujasi kiekvieną dieną – Sąžiningumas prieš pacientą, klientą, kolegas ir save. „ Gyvūnas negali pasakyti, ką jam skauda. Dėl šios priežasties mums svarbu mokėti pažinti gyvūno elgseną, bei gebėti įrangos, o kartais tik įgūdžių ir nuojautos pagalba diagnozuoti ligas. Iš kitos pusės labai svarbu ir šeimininko reakcija į situacijas ir diagnozes, kurių pasitaiko įvairiausių. Labiausiai motyvuoja: išsiaiškinta ligos priežastis, sveikstantis pacientas ir laimingas klientas.“

Išsilavinimas:

  • Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas, veterinarijos fakultetas
  • Kopenhagos universitetas (Danija)
  • Veterinarijos praktiką atliko Mursijos universitete (Ispanija) bei ten pat veikiančioje privačioje klinikoje.
  • 2020 įkūrė savo kliniką „Happy Vet”

Veterinarijos gydytoja Milda Varonavičiūtė

Nors Milda niekada nesvajojo tapti veterinarijos gydytoja, netrukus priduria, jog geriausi gyvenime dalykai nutinka netikėtai. “Gyvenu vadovaudamasi mintimi – Niekada dėl nieko nesigailėti. Džiaugiuosi, kad likimas mane atvedė į veterinarijos sritį. Čia nėra monotonijos, nėra rutinos, kasdien skirtingos istorijos. Nuolat susiduriame su iššūkiais ir tenka atrasti sąlyčio taškus su šeimininkais ir tinkamą priėjimą prie gyvūno. Man patinka padėti. ” Kalbėdama apie vertybę, kurią labiausiai vertina žmonėse Milda nedvejodama atsako – “Sąžiningumas. Esu ganėtinai naivi, vis dar tikiu žmonių nuoširdumu, bei sąžiningumu. Tačiau ir mūsų darbe pasitaiko istorijų, kai šeimininkai nutyli traumos ar ligos priežastį, gal būt gėdijasi, gal būt tikrai nežino, o gyvūnai niekada nemeluoja, tik reikia mokėti juos suprasti”. Į klausimą, ar gydytoja jau moka ir gyvūnų kalbą, ji nusijuokia ir atsako, kad kartais tikrai taip atrodo – “Savo pacientus, manau, mes jaučiame širdimi ir patirtimi. Nors teko ne vieną įkandimą iškęsti ir ne vieną dar teks, Veterinarija – svajonių darbas, jei esi komunikabilus ir esi stabilios psichikos.” 

Išsilavinimas:

  • Studijavo Veterinarijos akademijoje
  • Nuo 2021 09 tapo “Happy Vet” veterinarijos klinikos gydytoja

UŽDUOKITE
KLAUSIMUS

Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime 

MŪSŲ KONTAKTAI:

Įsruties g. 1A, Trušeliai

Klaipėdos raj.

Tel.nr.: (8-693) 33445

El. paštas: happyveterinarija@gmail.com